12. ročník FOD
Vitaj na stránke Fotografia očami detí!

Celoslovenský internetový projekt určený žiakom základných škôl a 8-ročných gymnázií do 15 rokov. Projekt vypracovaný s dôrazom na školské i mimoškolské voľnočasové aktivity a záujmy detí, podporu vzťahu detí ku kutúre, moderným technológiám a inovatívnym metódam práce s deťmi a mládežou.

Celoslovenská súťaž Fotografia očami detí prináša každoročne osem súťažných tém, informácie o fotografii a fotografovaní, exkurzie, besedy, víkendové i prázdninové výlety. 

Súťaž prebieha v súťažných kategóriách: fotografia digitálnym fotoaparátom a fotografia mobilným telefónom.

Viac o fotosúťaži

Novinky

Víťazné fotografie - november 2017

Prinášame VÁM mená víťazov novembrového kola celoslovenskej súťaže Fotografia očami detí. Do finálového kola postúpila fotografia Filipa Kvašňáka Sabína - Žena mesta. V odkaze nájdete mená ďalších víťazov a fotografie, ktoré uspeli v novembri. Aj naďalej môžete posielať svoje fotografie do súťaže FOD v dvoch súťažných kategóriách: fotografia digitálnym fotoaparátom a fotografia mobilným telefónom. Mená víťazov decembrového kola uverejníme na stránke už čoskoro. 
Autor novinky: Ľuboš Lukáč
Dátum publikovania: 08. január 2018, 20:26

Mená víťazov vianočnej súťaže

Prinášame mená víťazov vianočnej súťaže. Spomedzi všetkých (doteraz) zaslaných fotografií do celoslovenskej internetovej súťaže Fotografia očami detí sme vyžrebovali mená troch autorov fotografií, ktorí od nás dostanú pekný darček pod stromček v podobe knihy od Daniela Heviera - Chymeros - Stopy vedú do temnoty. Vianočný darček získavajú: Ráchel Paradová (Bratislava), Veronika Šuchtová (Holíč) a Michael Filip McLean (Prešov). Blahoželáme a všetkým súťažiacim želáme Krásne Vianoce!
Autor novinky: Ľuboš Lukáč
Dátum publikovania: 18. december 2017, 20:17

Pošli fotografiu do súťaže FOD a vyhraj prvú knihu Chymerosa

Celoslovenská internetová súťaž Fotografia očami detí pokračuje aj v decembri. Naďalej môžete posielať súťažné fotografie do vypísaných tém: Príroda okolo nás, Ľudia, Všetko čo mám rád, Portrét, Ulica, Šťastie, Farby, Veda a technika. Fotografie môžete posielať každý mesiac v súťažných kategóriách: fotografia digitálnym fotoaparátom a fotografia mobilným telefónom. Súťaž je určená žiakom základných škôl a 8-ročných gymnázií do 15 rokov. Posielajte fotografie do súťaže a traja z Vás si nájdu pod vianočným stromčekom knihu Chymeros - Stopy vedú do temnoty - prvú zo série kníh Daniela Heviera, ktorý projekt pripravuje s tímom ďalších tvorcov a samotných čitateľov - detí.
Autor novinky: Ľuboš Lukáč
Dátum publikovania: 11. december 2017, 19:02

Začal sa 12. ročník súťaže Fotografia očami detí

Organizátori celoslovenskej iniciatívy Rozumieme nadaným oznámili v novembri začiatok 12. ročníka internetovej súťaže Fotografia očami detí. Nad súťažou pre žiakov základných škôl a 8-ročných gymnázií do 15 rokov prevzal záštitu podpredseda vlády SR pre investície a informatizáciu Peter Pellegrini. Internetový projekt Fotografia očami detí prebieha v dvoch súťažných kategóriách: fotografia digitálnym fotoaparátom a fotografia mobilným telefónom. 
Autor novinky: Ľuboš Lukáč
Dátum publikovania: 30. november 2017, 18:44

Pripravujeme spustenie 12. ročníka celoslovenskej súťaže Fotografia očami detí

V mesiaci november pripravujeme spustenie 12. ročníka celoslovenskej internetovej súťaže Fotografia očami detí. V novom ročníku fotosúťaže určenej žiakom základných škôl a 8-ročných gymnázií do 15 rokov sme pre súťažiacich upravili pravidlá súťaže FOD, pripravili nové súťažné témy a množstvo fotografických (víkendových) dobrodružstiev a cien pre víťazov. O spustení súťaže VÁS budeme informovať prostredníctvom webovej stránky.
Autor novinky: Ľuboš Lukáč
Dátum publikovania: 30. október 2017, 19:19

Soňa Polláková vyhrala 11. ročník Fotografie očami detí

11. ročník celoslovenskej internetovej súťaže Fotografia očami detí vyhrala Soňa Polláková s fotografiou Odišiel skôr než sa zobudil. Mladá fotografka z Levoče vyhrala fotografickú súťaž FOD už po druhýkrát. Blahoželáme!
Soňa sa zúčastní októbrového koncertu nášho porotcu Richarda Müllera v Prešove. Svoje fotografické skúsenosti bude môcť využiť fotografovaním koncertu a stretnutím so známym slovenským spevákom. 
Autor novinky: Ľuboš Lukáč
Dátum publikovania: 13. august 2017, 18:38

Počet noviniek: 103
1 2
18
Aktuálne kolo
FOD 12.ročník
124
fotografií
2050
videní
162 dní
do konca

Záštita projektu
12. ročník celoslovenskej internetovej fotosúťaže Fotografia očami detí sa koná pod záštitou Podpredsedu vlády SR pre investície a informatizáciu
Petra Pellegriniho

Organizátor
Centrum pedagogicko-psychologického poradenstva a prevencie, Sabinov

Spoluorganizátor
Prešovský samosprávny kraj

Sponzorovaný hosting od spoločnosti WebSupport.sk

Užite si výnimočný The Hosting už od 1,40 ‎€ mesačne od WebSupport.sk
Copyright © 2008 – 2014 - Všetky materiály publikované na tejto stránke sú chránené autorským zákonom a ich preberanie bez súhlasu autorov je zakázané. Všetky logá, grafické prvky, súbory a články sú majetkom ich autorov a vlastníkov. Akékoľvek kopírovanie a sťahovanie zdrojového kódu je zakázané.
Powered by inActive System | Developed by Fineway Studios (Dark Insanity Style 12’) | Hosting od WebSupport.sk