12. ročník FOD
Vitaj na stránke Fotografia očami detí!

Celoslovenský internetový projekt určený žiakom základných škôl a 8-ročných gymnázií do 15 rokov. Projekt vypracovaný s dôrazom na školské i mimoškolské voľnočasové aktivity a záujmy detí, podporu vzťahu detí ku kutúre, moderným technológiám a inovatívnym metódam práce s deťmi a mládežou.

Celoslovenská súťaž Fotografia očami detí prináša každoročne osem súťažných tém, informácie o fotografii a fotografovaní, exkurzie, besedy, víkendové i prázdninové výlety. 

Súťaž prebieha v súťažných kategóriách: fotografia digitálnym fotoaparátom a fotografia mobilným telefónom.

Viac o fotosúťaži

Novinky

Veľká marcová súťaž - výhercovia IV.

Poznáme VÍŤAZOV za 4. týždeň!
Je tu znova nedeľa a s ňou vám prinášame aj mená víťazov knižnej publikácie. Tentokrát sa môžu tešiť títo výhercovia: Eleonóra Albini z Prešova, Sarah Goboňová z Kľušova, Fabián Smolár z Trstenej, Matej Hrnčiar z Bratislavy, Anna Semkova z Bratislavy, Ján Majirský z Jasnej a Olívia Juhásová z Levíc. Gratulujeme! Budeme radi, ak nám ostanete verní, a budete zasielať súťažné fotografie aj naďalej. Ďakujeme.
Autor novinky: Ľuboš Lukáč
Dátum publikovania: 25. marec 2018, 20:03

Víťazné fotografie - Február 2018

Do finálového kola postupuje fotografia Justina Veselského - Ulica v minulosti. V odkaze nájdete mená ďalších výhercov a ich fotografie, ktoré uspeli vo februári. Posielajte aj naďalej svoje fotografie do súťaže FOD v dvoch súťažných kategóriách: fotografia digitálnym fotoaparátom a fotografia mobilným telefónom. Mená víťazov marcového kola čoskoro uverejníme na webovej a taktiež aj na facebookovej stránke.
Autor novinky: Ľuboš Lukáč
Dátum publikovania: 24. marec 2018, 10:45

Veľká marcová súťaž - výhercovia III.

Prinášame vám mená výhercov za tretí týždeň!
Veľká marcová súťaž sa prehupla do svojej druhej polovice. Je tu koniec týždňa a s ním vám prinášame aj mená výhercov knižnej odmeny. Tentokrát sa usmialo šťastie na:
Magdalénu Banasovú z Lokce, Réku Veres z Lipovníka, Ráchel Paradovú z Bratislavy, Filipa Richarda Tongela z Holíča, Františka Lacka z Liptovskej Osady, Markétu Vinklerovú z Holíča a Marca Vincentiho z Dubového. Blahoželáme! Posielajte fotografie aj naďalej a na konci budúceho týždňa vám oznámime mená výhercov knižnej publikácie.
Autor novinky: Ľuboš Lukáč
Dátum publikovania: 18. marec 2018, 20:22

Veľká marcová súťaž - výhercovia II.

Poznáme mená výhercov za druhý týždeň!
Výhercami knižnej publikácie za druhý týždeň Veľkej marcovej súťaže sa stávajú:
Zuzana Grísová z Tvrdošína, Kristína Barátová z Holíča, Michal Maňkoš z Kapušian, Alexandra Hoferová zo Záborského, Martin Jozefovic z Holíča, Gabriela Grešová z Tvrdošína, Kira Krankilla z Hrhova. Ďakujeme za úžasné fotografie. Ak ste nevyhrali, nezúfajte. Už budúcu nedeľu sa môžete tešiť práve Vy.
Autor novinky: Ľuboš Lukáč
Dátum publikovania: 11. marec 2018, 22:44

Mladý fotograf

Foto-poznávací krúžok vznikol najprv v Sabinove, neskôr v Prešove. V školskom roku 2004/2005 sme začali pripravovať pre mladých nadšencov fotografie, rôzne aktivity, workshopy, víkendové výlety a tábory. V roku 2011 fotografický krúžok ukončil svoje pôsobenie v meste Prešov.
A ako sa nám odvtedy darí? Vynikajúco...
Autor novinky: Ľuboš Lukáč
Dátum publikovania: 04. marec 2018, 21:24

Veľká marcová súťaž - výhercovia I.

Prinášame vám prvých výhercov Veľkej marcovej súťaže!
Každú nedeľu v mesiaci marec zverejníme mená šťastných výhercov z celého týždňa, ktorí získajú knižnú publikáciu. Výhercovia za prvý týždeň sú: Gabriela Grešová (Tvrdošín), Paulína Kukučková (Nové Mesto nad Váhom), Erika Sihelská (Rimavská Sobota) a Peter Sihelský (Rimavská Sobota).
Srdečne blahoželáme a tešíme sa na ďalšie zaujímavé fotografie.
Autor novinky: Ľuboš Lukáč
Dátum publikovania: 04. marec 2018, 17:34

Počet noviniek: 123
1 2 3
21
Aktuálne kolo
FOD 12.ročník
381
fotografií
5066
videní
66 dní
do konca

Záštita projektu
12. ročník celoslovenskej internetovej fotosúťaže Fotografia očami detí sa koná pod záštitou Podpredsedu vlády SR pre investície a informatizáciu
Petra Pellegriniho

Organizátor
Centrum pedagogicko-psychologického poradenstva a prevencie, Sabinov

Spoluorganizátor
Prešovský samosprávny kraj

Sponzorovaný hosting od spoločnosti WebSupport.sk

Užite si výnimočný The Hosting už od 1,40 ‎€ mesačne od WebSupport.sk
Copyright © 2008 – 2014 - Všetky materiály publikované na tejto stránke sú chránené autorským zákonom a ich preberanie bez súhlasu autorov je zakázané. Všetky logá, grafické prvky, súbory a články sú majetkom ich autorov a vlastníkov. Akékoľvek kopírovanie a sťahovanie zdrojového kódu je zakázané.
Powered by inActive System | Developed by Fineway Studios (Dark Insanity Style 12’) | Hosting od WebSupport.sk