O projekte > Akcie
FOD CAMP 7 - SIGORD
 11. júl 2013, 11:22 | Autor: admin

V dňoch 8.-10. júla 2013 sa uskutočnil 7. ročník FOD campu, ktorý sa každoročne organizuje ako súčasť celoslovenskej internetovej súťaže Fotografia Očami Detí. Ten tohtoročný sa konal v lokalite Zelený breh na Sigorde, blízko Prešova.

V priebehu troch dní strávili účastníci campu množstvo času v „zajatí“ oddychových aktivít, ktoré im spestrili začiatok letných prázdnin. Okrem športových aktivít zaujala aj opekačka, kúpanie, diskotéka, či „pobyt“ v neďalekej obci Zlatá Baňa. Stretnutie školákov základných škôl organizované pod „značkou“ FOD sa uskutočňuje od roku 2008. 7. FOD camp sa uskutočnil pod záštitou ministra školstva, vedy, výskumu a športu SR Dušana Čaploviča.

Projekt FOD organizuje Centrum pedagogicko-psychologického poradenstva a prevencie v Sabinove v spolupráci s Banskobystrickým samosprávnym krajom.

 

V prípade akýchkoľvek nejasností sa môžeš obrátiť na našu technickú podporu. Viac informácií najdeš v položke
KONTAKTY.
Všetky akcie

Predchádzajúce kolo
FOD 12.ročník
01. november - 30. jún 2018
Copyright © 2008 – 2014 - Všetky materiály publikované na tejto stránke sú chránené autorským zákonom a ich preberanie bez súhlasu autorov je zakázané. Všetky logá, grafické prvky, súbory a články sú majetkom ich autorov a vlastníkov. Akékoľvek kopírovanie a sťahovanie zdrojového kódu je zakázané.
Powered by inActive System | Developed by Fineway Studios (Dark Insanity Style 12’) | Hosting od WebSupport.sk