O projekte > Akcie
FOD VÝLET - BRATISLAVA
 20. jún 2013, 19:54 | Autor: admin

Dňa 18. júna 2013 sa uskutočnil výlet žiakov základných a stredných škôl do Bratislavy. Náš poločný výlet žiakov sa začal návštevou ZOO v Bojniciach, pokračoval exkurziou v Národnej rade Slovenskej republiky, kde nás privítala podpredsedníčka NR SR Renáta Zmajkovičová.  

 

Prehliadka ZOO trvala našej skupine vyše dvoch hodín a medzi najviac obdivovaných patril lev berberský, Aslan. Za bezplatný vstup do ZOO Bojnice vďačíme ministrovi životného prostredia SR Ing. Petrovi Žigovi, PhD..

 

„Vítam skupinku, na balkóne sledujúcich, mladých návštevníkov - mladých fotografov, ktorí počas celého školského roka úspešne realizovali projekt: Spoznávame Vysoké Tatry“, takto nás (počas rokovania NR SR) privítala podpredsedníčka NR SR Renáta Zmajkovičová. Mali sme možnosť sledovať rokovanie slovenského parlamentu a na chvíľu sa započúvať do rôznych názorov a vystúpení slovenských politikov. 

 

 

V prípade akýchkoľvek nejasností sa môžeš obrátiť na našu technickú podporu. Viac informácií najdeš v položke
KONTAKTY.
Všetky akcie

Predchádzajúce kolo
FOD 12.ročník
01. november - 30. jún 2018
Copyright © 2008 – 2014 - Všetky materiály publikované na tejto stránke sú chránené autorským zákonom a ich preberanie bez súhlasu autorov je zakázané. Všetky logá, grafické prvky, súbory a články sú majetkom ich autorov a vlastníkov. Akékoľvek kopírovanie a sťahovanie zdrojového kódu je zakázané.
Powered by inActive System | Developed by Fineway Studios (Dark Insanity Style 12’) | Hosting od WebSupport.sk