O projekte > Akcie
FOD VÝLET: DRIENICA - LYSÁ
 15. december 2013, 19:50 | Autor: admin

V dňoch 14.-15. decembra 2013 sa uskutočnil výlet žiakov základných škôl tzv. FOD výlet, ktorý realizujeme v rámci celoslovenského internetového projektu Fotografia Očami Detí: Drienica - Lysá. Výlet bol určený „mladým fotografom“, ale aj záujemcom o turistiku - či aktívne využitie voľného času. Zúčastnili sa ho súťažiaci - žiaci základných škôl a 8-ročných gymnázií do 15 rokov, ale aj „bývalí súťažiaci“, dnes už dospelí.

Obec Drienica sa nachádza na východnom Slovensku, v blízkosti okresného mesta Sabinov. V severnej časti obce sa nachádza rekreačná časť s rekreačnými a športovými zariadeniami. Tie sa nachádzajú na hornom (severovýchodnom) konci obce a na svahoch Lysej, ktorú sme navštívili (v rámci našej malej turistickej vychádzky) tiež. Slnečné (aj keď mrazivé) počasie prialo našim plánom a dostatok snehu nám konečne pripomínal pravú pani Zimu. Navštívili sme aj krytý bazén, ktorý sa nachádza asi 100 m od lyžiarskeho svahu. Večer bol venovaný oddychu, ale aj športovým hrám.

Nedeľu sme strávili na zasneženom svahu, kde okrem guľovačky prevládala viac ako skvelá nálada zúčastnených. Horúci čaj nám dodal energiu, a my sme plní zážitkov odchádzali z posledného výletu v roku 2013, ktorý prebehol vďaka podpore 8. ročníka fotosúťaže Fotografia Očami Detí poslankyne Európskeho parlamentu Kataríny Neveďalovej.

 

V prípade akýchkoľvek nejasností sa môžeš obrátiť na našu technickú podporu. Viac informácií najdeš v položke
KONTAKTY.
Všetky akcie

Predchádzajúce kolo
FOD 12.ročník
01. november - 30. jún 2018
Copyright © 2008 – 2014 - Všetky materiály publikované na tejto stránke sú chránené autorským zákonom a ich preberanie bez súhlasu autorov je zakázané. Všetky logá, grafické prvky, súbory a články sú majetkom ich autorov a vlastníkov. Akékoľvek kopírovanie a sťahovanie zdrojového kódu je zakázané.
Powered by inActive System | Developed by Fineway Studios (Dark Insanity Style 12’) | Hosting od WebSupport.sk